TRENDY 2023
WITAMY W PRZYSZŁOŚCI

Każdego roku Dunn-Edwards bada nowe palety i style projektowania, które odzwierciedlają wyniki naszej zmieniającej się rzeczywistości. Czerpiąc inspirację z mody, technologii, sztuki i popularnych ruchów, identyfikujemy kluczowe tematy, które napędzają rozwój estetyki. To nasza kapsuła czasu na rok 2023.

Life in Joy

Wykorzystaj optymizm do granic możliwości. Ten inspirowany sportami zimowymi trend łączy w sobie odważne kolory, innowacyjne materiały oraz zabawne klimaty lat osiemdziesiątych i modne, tworząc radosne, pełne energii przestrzenie.

Liberated Nomads

Odkryj na nowo przeszłość i podróżuj przez światy i dekady. Ta złożona estetyka łączy sztukę, folklor, barok i wpływy industrialne, aby w prowokacyjny sposób ułożyć fragmenty stylu.

Follow My Blue BlissDEFD52

Red-y for FunDEFD14

Crushing On CoralDEFD18

LA at NightDEFD48

Well Intentions

Ten trend odzwierciedla nową dwoistość: pragnienie życia przyjaznego dla Ziemi i pozaziemskich poszukiwań. Poszukiwanie innowacyjnych materiałów i organicznych kształtów, które łączą w sobie to, co naturalne i sztuczne.

Life In Poetry

Zacznij wakacje, które trwają cały rok. Wczuj się w letni nastrój, doceniaj niedoskonałości, majsterkowanie i bibeloty, aby stworzyć radosne, nostalgiczne zacisze.