Dlaczego Dunn-Edwards

Mocno zakorzeniony w Stanach Zjednoczonych, od 1925 roku, Dunn-Edwards Paints® rozpoczął się jako mały, rodzinny biznes — który dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu na rzecz jakości — stał się jednym z największych niezależnych producentów farb i materiałów malarskich.

Realizujemy z poświęceniem naszą misję aby zapewnić profesjonalistom i konsumentom najwyższej jakości, przystępną cenowo, kompletną linię farb, narzędzi i dodatków malarskich — a także najwyższą jakość obsługi. I robimy to z dumą.

PIERWSZA I JEDYNA NA ŚWIECIE FABRYKA FARB Z CERTYFIKATEM LEED GOLD

W ramach ciągłego zaangażowania w kwestię ekologiczności Dunn-Edwards zdobył prestiżowy certyfikat LEED Gold od organizacji Green Building Council za najnowocześniejszy zakład produkcji farb który znajduje się w Phoenix w Arizonie. Zakład o powierzchni ponad 31 tysięcy metrów kwadratowych został zaprojektowany na zamówienie, aby był najbardziej ekologiczny i najbardziej wydajny w branży farbiarskiej.

Ultra-nowoczesny budynek — który zawiera innowacyjne, energooszczędne urządzenia i rozwiązania - to pierwsza na świecie fabryka farb z certyfikatem LEED. Obejmuje rozwój produktów, produkcję, laboratoria kontroli jakości, centrum dystrybucji oraz punkt sprzedaży detalicznej i powierzchnię biurową.

Aby dowiedzieć się więcej o fabryce farb Dunn-Edwards, obejrzyj nasze wideo:

GŁÓWNYCH 10 POWODÓW ABY WYBRAĆ DUNN-EDWARDS

Nasze farby udowodniły że są trwalsze i lepiej wyglądają.

Spędzamy dużo czasu na testowaniu farb — zarówno naszych, jak i naszych konkurentów. Nasze farby zostały opracowane tak, aby zapewniać doskonałą wydajność, a wyniki testów to potwierdzają. Jeśli potrzebujesz doskonałej przyczepności i krycia, nie szukaj dalej niż nasze linie farb ultra premium EVEREST® i EVERSHIELD®. EVEREST® to najlepsza farba jaką kiedykolwiek stworzyliśmy, bezzapachowa farba do wnętrz, Zero LZO, która łatwo się nakłada i zapewnia wyjątkową odporność na plamy i zmywanie. EVERSHIELD® oferuje ultra niski poziom LZO, zapewniając jednocześnie maksymalną ochronę zewnętrzną. Co to dla ciebie znaczy? Produkty te oferują jakościowe, trwałe wykończenia, które zapewniają, że Twój projekt będzie wyglądał pięknie.

Idealny kolor za każdym razem.

Dunn-Edwards wie, że kolor ma kluczowe znaczenie. Właśnie dlatego Perfect Palette® — nasz zastrzeżony system kolorów, który jest preferowany przez profesjonalistów zajmujących się malowaniem i projektowaniem — oferuje 2,006 kolorów, które ożywią Twoją wizję. Perfect Palette® zawiera przyjazne dla użytkownika narzędzia do przeglądania kolorów, co ułatwia wybieranie odpowiednich kolorów. I, aby być absolutnie pewnym, możesz przetestować swoje kolory za pomocą naszych testerów koloru Perfect Palette® Sampler. Chcesz dopasować materiał, podłogę lub wykończenie okna? Możemy to dopasować, ponieważ mamy najlepsze odcienie w branży. Ponadto używamy unikalnych barwników Zero LZO, dzięki czemu nasze farby zapewniają lepsze krycie, bardziej nasycone kolory i trwałość — przy minimalnym wpływie na środowisko.

Wybór #1 profesjonalistów.

Dunn-Edwards zawsze miał doskonałą reputację wśród ekspertów, którzy naprawdę znają się na farbach. W niezależnej ankiecie zapytano licencjonowanych wykonawców prac malarskich, jakie farby zastosowaliby w swoich domach. Przytłaczający wybór? Dunn-Edwards. W rzeczywistości więcej profesjonalistów wybrało Dunn-Edwards niż wszystkie inne marki łącznie.* Powód? Najwyższa jakość. Ci, którzy najlepiej znają się na farbach, wiedzą, że Dunn-Edwards przewyższa wszelkie inne marki, jest klasą dla siebie.

W innym niezależnym badaniu zapytaliśmy prawie 500 specjalistów od projektowania wnętrz, który system kolorów wybrali najbardziej. Wybór profesjonalistów — jak dotąd — to Dunn-Edwards**, a projektanci uwielbiają nasz system kolorów Perfect Palette®.

* Na podstawie ankiety przeprowadzonej w lutym 2015 r. wśród licencjonowanych wykonawców prac malarskich w Los Angeles, San Diego i Phoenix, przeprowadzonej przez Options Market Research.

** Na podstawie ankiety przeprowadzonej w maju 2012 r. wśród specjalistów od projektowania wnętrz w obszarach Południowej Kalifornii, Północnej Kalifornii i Arizony.

Opracowane tak, aby były trwałe w każdym klimacie.

Odnosimy sukcesy, opracowując specjalnie nasze farby tak aby sprostały różnorodnym warunkom klimatycznym. Nasze farby sprawdziły się w wielu trudnych klimatach Kalifornii — od surowego upału pustyni Mojave, przez niskie temperatury w górach Sierra Nevada, po słone powietrze wybrzeża Kalifornii. Jeśli farba osiągnie tutaj lepsze wyniki to osiągnie lepsze wyniki w dowolnym miejscu! W przeciwieństwie do firm malarskich z siedzibą w bardziej umiarkowanym klimacie, nasze badania i rozwój są prowadzone tutaj, w południowo zachodniej Kalifornii — to tam testujemy nasze farby przez cały rok. Wiemy, jakie składniki najlepiej sprawdzają się w tych warunkach, i formułujemy nasze farby, aby zapewniały trwałość i piękno w każdym klimacie.

Pomoc ekspertów, abyś miał pewność że Twoja praca będzie zakończona sukcesem.

Nasz personel doświadczonych ekspertów służy pomocą i doradztwem, przekazując wiedzę naszych światowej klasy chemików, możemy odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące malowania przez ciebie lub twojego kontrahenta. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej farby? Masz nietypowy problem z farbą? Zapytaj nas. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Naszą misją jest robić wszystko, co w naszej mocy, aby Twoja praca była wykonywana prawidłowo i na czas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji aby odpowiedzieć na pytania, pomóc malarzom i upewnić się, że Twój projekt przebiega sprawnie.

Lepsze składniki tworzą lepszą farbę.

Dunn-Edwards oferuje tylko najlepsze produkty, dzięki czemu Twój projekt malarski będzie wyglądał pięknie przez wiele lat. Jesteśmy zobowiązani do korzystania wyłącznie z najwyższej jakości składników pochodzących od najlepszych producentów (tj. Dwutlenku tytanu, żywic akrylowych, kolorowych pigmentów itp.), a nasi wiodący w branży chemicy opracowują te składniki w celu tworzenia doskonałych produktów. Ponadto nasze specyfikacje jakości są jednymi z najbardziej wymagających w branży, a nasza najnowocześniejsza, wysoce zautomatyzowana fabryka z certyfikatem LEED Gold zapewnia precyzyjną spójność między partiami.

Praca na najwyższym poziomie wymaga narzędzi pierwszej klasy.

Twoja ukończona praca jest tak dobra, jak materiały, które zostały użyte do projektu. Właśnie dlatego Dunn-Edwards sprzedaje materiały eksploatacyjne i sprzęt tylko od najbardziej zaufanych producentów. Po wejściu do naszego sklepu możesz mieć pewność, że każdy produkt spełnia najwyższe standardy w najtrudniejszych warunkach. Testujemy każdy produkt, więc masz pewność, że uzyskasz najlepsze możliwe wyniki.

Zielone dziedzictwo, bardziej zielona przyszłość.

W Dunn-Edwards naszą misją zawsze było dostarczanie farb o najlepszych parametrach, w sposób przyjazny dla środowiska, aby chronić zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Jesteśmy zdyscyplinowanym liderem w koncepcji produkcji ekologicznych produktów na długo zanim stała się popularna.

Od naszych składników, poprzez oznakowanie, aż po certyfikowany przez LEED zakład produkcyjny farb — Dunn-Edwards ma dziedzictwo, które czyni nas dumnymi i inspiruje do dalszych działań.

Ponad 98 lat sukcesu.

Produkty najwyższej jakości. Najlepsi specjaliści od farb. Niezawodna obsługa klienta. Sprawdzona, długotrwała jakość. Dlatego tak wielu malarzy i konsumentów wybiera Dunn-Edwards raz po raz. I dlatego Ty też powinieneś.