Otwórz istniejącą kalkulację

Jeśli masz identyfikator utworzonej wcześniej kalkulacji to możesz ją otworzyć korzystając z opcji poniżej


Stwórz nową kalkulację

Wypełnij prosty formularz i stwórz swoją kalkulację. Dowiesz się ile farby potrzebujesz. Otrzymasz czytelną listę wszystkich produktów i kolorów oraz wyliczenie opakowań z uwzględnieniem ich pojemności.
Kalkulacja otrzyma indywidualny numer który możesz podać np. w sklepie Dunn-Edwards w celu realizacji zamówienia na podstawie Twojego wyliczenia.

Uwaga: Zaloguj się aby Twoja kalkulacja została zapisana na Twoim koncie.
Niezalogowany użytkownik może również stworzyć nową kalkulację - zostanie wygenerowany indywidualny numer kalkulacji za pomocą którego będzie można kalkulację otworzyć w przyszłości.
Stwórz nową kalkulację

Ten kalkulator służy wyłącznie do celów szacunkowych i ilustracyjnych; wyniki należy traktować wyłącznie jako dane szacunkowe i nie należy ich traktować jako ostatecznej porady lub źródła mającego zastosowanie w konkretnych okolicznościach i nie należy na nich polegać ani wykorzystywać ich jako takich. Dunn-Edwards nie może zagwarantować, że uzyskasz właściwe wyniki bez weryfikacji pomiarów i założeń. Aby uzyskać szczegółowe porady dotyczące projektu, należy skonsultować się z pracownikiem w lokalnym sklepie Dunn-Edwards.