Kolor Roku 2024 Dunn-Edwards

Wild Blue Yonder DE5855

KOLOR

Jako kluczowy kolor w naszej historii trendów z 2021 roku „Moonwake”, Wild Blue Yonder podkreśla magię i tajemnicę, która tańczy na skraju ciemności, słaby skrawek światła świecący, jakby zapalony od wewnątrz. Obserwujemy wzrost tematyki fantasy i eskapizmu, wywołanych pragnieniem kreatywności i niekończącej się zabawy — a Wild Blue Yonder celebruje ten ruch projektowy stworzony ze snów i fantazji. Ten tonalny i odblaskowy odcień rozjaśnia paletę swoim nastrojowym, czysto-niebieskim odcieniem, a także kojącym dotknięciem nienagannej prostoty i lekkości.

Wild Blue Yonder to delikatny lazur z minimalnym nasyceniem. Jest przezroczysty i delikatny, a jednocześnie promieniuje wolnością, duchem, pewnością siebie i determinacją w osiąganiu celów osobistych i społecznych.

Inspiracje

W zeszłym roku wiele przeszliśmy i czasami wydaje się, że po prostu próbujemy przetrwać — potrzebujemy ucieczki. Wild Blue Yonder stwarza poczucie przyszłości jako jaśniejsze dni, a także celebruje ruch, odkrycia i rozwój.

Mieszanka wpływów naturalnych i technologicznych

Nowa dekada przynosi docenienie wszystkiego, co futurystyczne. Coraz bardziej cyfrowe królestwa przenikają do świata fizycznego, a postęp technologiczny wpływa na sposób, w jaki kształtujemy nasze środowiska. Z drugiej strony rosnące cyfrowe zmęczenie napędza pragnienie samodzielnego, prostszego stylu życia. Dom staje się zaciszem, miejscem spokojnej i cichej refleksji. Wild Blue Yonder to zaawansowany technologicznie odcień, który łączy naturalne, uspokajające rzeczywistości z futurystycznymi, refleksyjnymi właściwościami.

Obejmując przyszłe życie i styl

Mając na uwadze mobilność i wolność, skupiamy się na tym, co w życiu istotne i znaczące. Gdy coś więcej obciąży nas fizycznie, psychicznie i emocjonalnie — Wild Blue Yonder potwierdza przesłanie siły, witalności i wszechstronności. Chcemy podróżować z lekkością, być pozytywnym i akceptować każde doświadczenie. Projekty, które wspierają prostszy styl życia, czerpią z mieszanki skandynawskiego stylu i japońskiej estetyki z ich skrystalizowanymi, chłodnymi wpływami.

Zainspirowany pięknem odległych miejsc, takich jak Wyspy Owcze, projekt przyjmuje surowe i zwietrzałe podejście. Wild Blue Yonder nasyca klimatyczne, morskie otoczenie ze słonym powietrzem, tworząc odświeżająco lodowate podejście do tego organicznego schematu. A zastosowanie tego odcienia do druku i wzoru jest pod silnym wpływem ponurych krajobrazów morskich.

2021 już tu jest! Wszyscy razem wyruszamy w tę podróż. Tak wiele zostało do zobaczenia i zrobienia. Wybierzmy się więc na następną przygodę i udajmy się tam, gdzie nas zaprowadzi. Wild Blue Yonder — Kolor Roku 2021 Dunn-Edwards.