Aby pobrać bibliotekę kolorów Perfect Palette® dla danego programu, kliknij w odpowiedni odnośnik znajdujący się poniżej. Pliki zostaną pobrane na Twój komputer. Postępuj zgodnie z instrukcjami działu "Pomoc" dla Twojego programu. Możesz również znaleźć instrukcję w pliku "read me" który jest dołączony do pobranych plików.

Regular swatch photoshop

Adobe Photoshop (CS2 i nowsze)

Pobierz
Regular swatch photoshop legacy

Adobe Photoshop (CS i starsze)

Pobierz
Regular swatch illustrator

Adobe Illustrator

Pobierz
Regular swatch jpg

Biblioteka Kolorów w JPG

Pobierz
Regular swatch autocad

AutoCAD

Pobierz
Regular swatch sketchup

SketchUp

Pobierz
Regular revit

Autodesk Revit

Wyszukaj BIMOBJECT

WAŻNE ZASTRZEŻENIE: Wartości reprezentujące te kolory Perfect Palette® zostały opracowane przez laboratorium rozwoju kolorów Dunn-Edwards i są uważane za elektroniczny standard koloru i są podane wyłącznie w celach informacyjnych i ilustracyjnych. Jednakże, ze względu na różnice w monitorach komputerowych, drukarkach, innych kombinacjach sprzętowych i programowych, przedstawione wyniki są przeznaczone do wykorzystania jako przybliżone informacje o kolorze, a nie jako ostateczne oświadczenia i nie powinny być traktowane jako takie.

Firma Dunn-Edwards nie może zagwarantować osiągnięcia pożądanych rezultatów bez zweryfikowania rzeczywistej próbki farby wybranego koloru. W celu uzyskania szczegółowych porad dotyczących Państwa projektu, zalecamy odwiedzenie lokalnego sklepu Dunn-Edwards.