Living color of the year

Wybór koloru roku 2017 nie był łatwym wyborem. Ekspert od kolorów Sara McLean spędziła miesiące badając palety projektowe i przekopując się w globalne trendy i wpływy kolorystyczne. Jej badania zakończyły się wyborem odcienia, który z pewnością ociepli i ożywi Twoje środowisko na wiele lat. Aby dowiedzieć się więcej o jej procesie, obejrzyj film.


O kolorze Honey Glow

Symboliczne małżeństwo radości i intelektu, Honey Glow wywołuje uczucie ciekawości i naturalne zdumienie otaczającego nas świata. Reprezentuje globalne i kulturowe trendy w kierunku ciepła, eksploracji nowych terytoriów i świętowania życia wypełnionego kolorem.

Bedroom color of the year

Aby uhonorować inspirację kolorem roku 2017, Dunn-Edwards przekazuje 10% zysków ze sprzedaży farb w kolorze Honey Glow do organizacji HoneyLove,HoneyLove ORG icon - organizacji non-profit, która pomaga pszczołom przetrwać groźbę wyginięcia. Jako naturalne zapylacze, pszczoły przyczyniają się do przetrwania całego życia na naszej planecie - i nie możemy wymyślić lepszego sposobu na świętowanie życia niż wspieranie tych wspaniałych stworzeń.