Dunn-Edwards rozszerzył swoją kolekcję bieli w systemie kolorów Perfect Palette® o nową kolekcję 10 białych odcieni, oferując jeszcze więcej możliwości projektantom i konsumentom.

Nowa, modna kolekcja bazuje na obecnym systemie kolorów Perfect Palette i oferuje szereg chłodnych, neutralnych i ciepłych bieli, które idealnie nadają się do różnych tradycyjnych, jak i nowoczesnych projektów. Przeprowadzono szeroko zakrojone badania nad trendami w tym uniwersalnym odcieniu, a także śledzono potrzeby rynku, aby zapewnić dodatkowe punkty styczności przy dodawaniu do kolekcji obecnych bieli.

10 nowych silnie kryjących białości: drzwi

Podczas gdy biała kolekcja w palecie Perfect Palette była świetnym początkiem, gusta konsumentów stale ewoluują; dlatego te 10 nowych białych kolorów odzwierciedla zmieniający się krajobraz używania białości. Oferując bardziej neutralne i chłodne warianty tego odcienia — w celu uzupełnienia naszych trendów 2020 i Koloru Roku, Minty Fresh (DE5687) — projektanci mogą cieszyć się jeszcze szerszą gamą opcji.

Prawda jest taka, że biel nigdy nie jest po prostu biała — ponieważ tak wiele odmian tego odcienia zapewnia niezliczoną ilość sposobów na zmianę wyglądu pokoju. Dzięki swojej szerokiej uniwersalności, białości pełnią rolę główną i wspierającą w projektowaniu. Od cieplejszej bieli Almond Milk (DEHW01) po chłodniejszą biel Icy White (DEHW10) — kolekcja oferuje szereg inspiracji dla twoich projektów.

Białości zazwyczaj kryją słabiej i wymagają wielu warstw aby pokryć. Z nowej kolekcji białych, nasz Classic White (DEHW08) jest czystszy, bielszy i lepiej kryjący niż inne obecne białe farby na rynku. Jeśli szukasz wyrazistej, żywej bieli, zalecamy przejście na Classic White (DEHW08) jako domyślny wybór, z korzyścią dla lepszego krycia.

10 nowych silnie kryjących białości: schody

Paleta Kolorów

  • Almond Milk (DEHW01): miękka ciepła i świeża biel, która tworzy zachęcającą przestrzeń
  • White Daisy (DEHW02): jaśniejsza, rześka biel z odrobiną ciepła, która dobrze współgra z innymi kolorami lub samodzielnie
  • Coconut Grove (DEHW03): neutralna, jasna i czysta biel, idealne połączenie dla pasteli
  • Swiss Meringue (DEHW04): neutralna, miękka biel, która równoważy ciepło i chłód
  • At First Light (DEHW05): neutralna biel z głębią, idealna do nowoczesnych i tradycyjnych projektów
  • North to Alaska (DEHW06): neutralna, chłodniejsza biel, która jest wyraźna i czysta
  • Sugar Swizzle (DEHW07): neutralna, chłodniejsza biel z głębią, aby uniknąć sterylnego wyglądu
  • Classic White (DEHW08): chłodna biel, która jest rozświetlająca i czysta
  • Be Cool (DEHW09): chłodna biel, błyszcząca i lśniąca energią, idealna do prac wykończeniowych i nowoczesnych przestrzeni
  • Icy White (DEHW10): chłodna biel, która jest śnieżna i jasna

Prezentowane na ekranie kolory nie odzwierciedlają w pełni prawdziwych barw, mają jedynie charakter orientacyjny. Odbiór koloru zależy m.in. od materiału na którym kolor jest prezentowany, stopnia połysku i oświetlenia. Zalecamy zakupienie próbki koloru.