Niektóre treści na tej stronie dostępne są wyłącznie w języku angielskim.

Kolekcje


Przestrzenie

Thumbnail curated kitchens

Kuchnia / Łazienka

Przestrzenie te są zbudowane dla funkcji i są najczęściej używanymi miejscami w domu. Kuchnia zbudowana zarówno do gotowania, jak i rozrywki, pozwala na szeroką gamę osobowości kolorystycznych od tradycyjnych po nowoczesne. Wanny, od proszków po mistrzów, mogą wyświetlać szeroki wybór kolorów, od śmiałych i dramatycznych, po palety spa i neutralne.

Thumbnail curated bedrooms

Sypialnia / Domowe Biuro / Odpoczynek

Te prywatne przestrzenie umożliwiają projektowanie z osobistymi ulubionymi kolorami. Osobiste sanktuaria i miejsca pracy i odpoczynku zapewniają właścicielom domów przestrzeń do zabawy z kolorami spokoju lub zabawy.

Thumbnail curated loft

Loft / Modern

Szereg pomysłów kolorystycznych na nowoczesne i współczesne projekty w połowie wieku. Nowoczesne domy w połowie stulecia, charakteryzujące się konstrukcją słupowo-belkową i zamiłowaniem do życia w pomieszczeniach i na zewnątrz, stwarzają wiele okazji do nadania blasku kolorom retro i nowoczesnym.

Thumbnail curated spanish

Styl Hiszpańsko-Śródziemnomorski / Wiktoriański

Szereg pomysłów kolorystycznych dla najbardziej znanych historycznych stylów architektonicznych amerykańskiego Zachodu. Nieustannie dostarczające fale ożywienia i aktualizacji, te style architektoniczne będą nadal integralną częścią amerykańskiego krajobrazu projektowego.

Thumbnail curated ranch

Ranczo / Wieś

Pomysły kolorystyczne dla projektów Ranch i Desert Modern. Domki na ranczo, zaprojektowane z myślą o nieformalnym i swobodnym życiu, jak również o rozrywce wewnątrz i na zewnątrz, doskonale nadają się do koloru, który tworzy wyluzowane uczucie. Domy Desert Modern, zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach pustynnych na amerykańskim Zachodzie, pozwalają na intensywne i odważne wybory kolorystyczne, a także na kolorowanie natury.

Thumbnail curated living

Pokój Dzienny / Jadalnia

Pokoje te są przeznaczone do rozrywki gości i prezentują osobowości projektowe właścicieli domów. Kolor pomaga ustawić nastrój od formalnego do swobodnego.


Trendy

Thumbnail curated trends 2021 thumbnail text 2021

Przedstawiamy Wystawę kolorów, nasz raport o trendach kolorów i wzornictwa w 2021 roku. Szybkość wypaczania informacji i zawrotne tempo zmian skłoniły nas do wspólnego skupienia się na ponadczasowych, uniwersalnych i pomysłowych tematach. Łącząc stare i nowe, lokalne i globalne, posuwamy się naprzód z nadzieją, że nowe podejście doprowadzi nas do stabilności.

Thumbnail curated trends 2020 thumbnail withtext 2020

Przedstawiamy nasze trendy kolorystyczne na 2020 rok. Rok 2020 zabiera nas w podróż pełną optymistycznych przedsięwzięć, podkreślając inspirujące pomysły na kolor i design. Patrząc na nową dekadę, postęp w nauce i technologii, globalne poglądy i zmiana pokoleniowa prowadzą nas do nowych tożsamości. Jesteśmy na przyszłej misji, aby zostawić światu lepsze miejsce, jednocześnie całkowicie zanurzając się w teraźniejszości.

Thumbnail curated trends 2019 thumbnail 160x160

2019

Dawno, dawno temu, w 2019… widzimy dążenie do równowagi. Kreatywność przede wszystkim. Ludzie szukają kojących ucieczek i możliwości relaksu i zabawy. Wzbogacony odcieniem, wartością i nasyceniem, łączymy przeszłość i przyszłość, malując piękne nowe światy do istnienia. To są nasze Duchowe Podróże.

Thumbnail curated trends 2018

2018

Z niecierpliwością oczekujemy trendów na przyszły rok, dostrzegamy ciągłe dążenie do indywidualizmu, przeżywanie twórczego i prawdziwego życia i oczywiście podążanie za naszymi marzeniami. 2018 to święto - naszej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości - od wspomnień, przez naturę, gwiazdy, przygodę i rozkosze z dzieciństwa.

Thumbnail curated trends 2017

2017

Pragnienie, aby zacząć od nowa i sięgnąć po gwiazdy, zainspirowało nasze trendy kolorystyczne 2017. Po długim okresie refleksji w ciągu ostatnich kilku lat i życiu z podstawami, musimy wyzwolić wyobraźnię i odkrywać nowe, ekscytujące terytoria. Zdrowe duchy wypełniają się cudem, co prowadzi nas do przeprojektowania i odkrycia na nowo, a także wykorzystania siły przygody, kreatywności, innowacji, globtrotingu i życia radością.

Thumbnail curated trends 2016

2016

Dom jest tam, gdzie jest serce - i nic nie jest prawdziwsze niż w 2016 roku. Niezależnie od tego, czy szukasz romansu bogactwa, prostoty życia na ranczo, czy po prostu dla ciszy i spokoju, 2016 ma na celu zabranie Cię tam, gdzie należysz . Witaj w domu!

Thumbnail curated trends 2015

2015

2015: Raport o trendach kolorystycznych i projektowaniu, ta podróż przenosi nas w najdalsze zakątki globu, szukając nowych cudów i zapraszając nas do zastanowienia się, znalezienia odpowiedzi i zainspirowania.

Thumbnail curated trends 2014

2014

Raport o trendach kolorystycznych i wzorniczych Simply Enlightenment 2014, to ruch wywołany przez okres refleksji i potrzeby reformy przy użyciu rozumu i wiedzy naukowej.

Thumbnail curated trends 2013

2013

Raport o trendach kolorystycznych i wzorniczych Simply Renaissance 2013, to ruch wywołany przez okres pesymizmu i nostalgii za połową XX wieku, podczas gdy nowe odkrycia naukowe, wynalazki, ogromne zmiany w krajobrazie i innowacje w medycynie, sztuce, polityce przenikają.