Niektóre treści na tej stronie dostępne są wyłącznie w języku angielskim.

Kolekcje


Przestrzenie

Thumbnail curated kitchens

Kuchnia / Łazienka

Przestrzenie te są zbudowane dla funkcji i są najczęściej używanymi miejscami w domu. Kuchnia zbudowana zarówno do gotowania, jak i rozrywki, pozwala na szeroką gamę osobowości kolorystycznych od tradycyjnych po nowoczesne. Wanny, od proszków po mistrzów, mogą wyświetlać szeroki wybór kolorów, od śmiałych i dramatycznych, po palety spa i neutralne.

Thumbnail curated bedrooms

Sypialnia / Domowe Biuro / Odpoczynek

Te prywatne przestrzenie umożliwiają projektowanie z osobistymi ulubionymi kolorami. Osobiste sanktuaria i miejsca pracy i odpoczynku zapewniają właścicielom domów przestrzeń do zabawy z kolorami spokoju lub zabawy.

Thumbnail curated loft

Loft / Modern

Szereg pomysłów kolorystycznych na nowoczesne i współczesne projekty w połowie wieku. Nowoczesne domy w połowie stulecia, charakteryzujące się konstrukcją słupowo-belkową i zamiłowaniem do życia w pomieszczeniach i na zewnątrz, stwarzają wiele okazji do nadania blasku kolorom retro i nowoczesnym.

Thumbnail curated spanish

Styl Hiszpańsko-Śródziemnomorski / Wiktoriański

Szereg pomysłów kolorystycznych dla najbardziej znanych historycznych stylów architektonicznych amerykańskiego Zachodu. Nieustannie dostarczające fale ożywienia i aktualizacji, te style architektoniczne będą nadal integralną częścią amerykańskiego krajobrazu projektowego.

Thumbnail curated ranch

Ranczo / Wieś

Pomysły kolorystyczne dla projektów Ranch i Desert Modern. Domki na ranczo, zaprojektowane z myślą o nieformalnym i swobodnym życiu, jak również o rozrywce wewnątrz i na zewnątrz, doskonale nadają się do koloru, który tworzy wyluzowane uczucie. Domy Desert Modern, zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach pustynnych na amerykańskim Zachodzie, pozwalają na intensywne i odważne wybory kolorystyczne, a także na kolorowanie natury.

Thumbnail curated living

Pokój Dzienny / Jadalnia

Pokoje te są przeznaczone do rozrywki gości i prezentują osobowości projektowe właścicieli domów. Kolor pomaga ustawić nastrój od formalnego do swobodnego.


Trendy

Thumbnail curated trends 2020 thumbnail withtext 2020

Przedstawiamy nasze trendy kolorystyczne na 2020 rok. Rok 2020 zabiera nas w podróż pełną optymistycznych przedsięwzięć, podkreślając inspirujące pomysły na kolor i design. Patrząc na nową dekadę, postęp w nauce i technologii, globalne poglądy i zmiana pokoleniowa prowadzą nas do nowych tożsamości. Jesteśmy na przyszłej misji, aby zostawić światu lepsze miejsce, jednocześnie całkowicie zanurzając się w teraźniejszości.

Thumbnail curated trends 2019 thumbnail 160x160

2019

Dawno, dawno temu, w 2019… widzimy dążenie do równowagi. Kreatywność przede wszystkim. Ludzie szukają kojących ucieczek i możliwości relaksu i zabawy. Wzbogacony odcieniem, wartością i nasyceniem, łączymy przeszłość i przyszłość, malując piękne nowe światy do istnienia. To są nasze Duchowe Podróże.

Thumbnail curated trends 2018

2018

Z niecierpliwością oczekujemy trendów na przyszły rok, dostrzegamy ciągłe dążenie do indywidualizmu, przeżywanie twórczego i prawdziwego życia i oczywiście podążanie za naszymi marzeniami. 2018 to święto - naszej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości - od wspomnień, przez naturę, gwiazdy, przygodę i rozkosze z dzieciństwa.

Thumbnail curated trends 2017

2017

Pragnienie, aby zacząć od nowa i sięgnąć po gwiazdy, zainspirowało nasze trendy kolorystyczne 2017. Po długim okresie refleksji w ciągu ostatnich kilku lat i życiu z podstawami, musimy wyzwolić wyobraźnię i odkrywać nowe, ekscytujące terytoria. Zdrowe duchy wypełniają się cudem, co prowadzi nas do przeprojektowania i odkrycia na nowo, a także wykorzystania siły przygody, kreatywności, innowacji, globtrotingu i życia radością.

Thumbnail curated trends 2016

2016

Dom jest tam, gdzie jest serce - i nic nie jest prawdziwsze niż w 2016 roku. Niezależnie od tego, czy szukasz romansu bogactwa, prostoty życia na ranczo, czy po prostu dla ciszy i spokoju, 2016 ma na celu zabranie Cię tam, gdzie należysz . Witaj w domu!

Thumbnail curated trends 2015

2015

2015: Raport o trendach kolorystycznych i projektowaniu, ta podróż przenosi nas w najdalsze zakątki globu, szukając nowych cudów i zapraszając nas do zastanowienia się, znalezienia odpowiedzi i zainspirowania.

Thumbnail curated trends 2014

2014

Raport o trendach kolorystycznych i wzorniczych Simply Enlightenment 2014, to ruch wywołany przez okres refleksji i potrzeby reformy przy użyciu rozumu i wiedzy naukowej.

Thumbnail curated trends 2013

2013

Raport o trendach kolorystycznych i wzorniczych Simply Renaissance 2013, to ruch wywołany przez okres pesymizmu i nostalgii za połową XX wieku, podczas gdy nowe odkrycia naukowe, wynalazki, ogromne zmiany w krajobrazie i innowacje w medycynie, sztuce, polityce przenikają.